O firmie

Dane kontaktowe

Kancelaria Rachunkowa P&P Tax and Finance ul. Wielkopolska 27 lok. 1, 70-451 Szczecin

e-mail: biuro@kancelariapietrzak.pl 
tel/fax: 91 333 73 83

 

Informacje o naszej firmie

Kancelaria Rachunkowa P&P Tax and Finance jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku w zakresie najwyższej jakości usług rachunkowych, finansowych oraz podatkowych. Dysponujemy ponad piętnastoletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia ewidencji księgowo-rachunkowych jednostek gospodarczych oraz dokonywania rozliczeń podatkowych przedsiębiorstw o zróżnicowanej formie prawnej i organizacyjnej. W naszej ofercie znajdują się usługi w zakresie obsługi rachunkowo-podatkowej każdego rodzaju podmiotu gospodarczego, doradztwa w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstwa oraz wspomagania podejmowania decyzji z wykorzystaniem narzędzi controllingu. Specjalizujemy się w analizie finansowej oraz optymalizacji podatkowej przedsiębiorstw.

Aby zapewnić naszym Klientom kompleksowość świadczonych usług współpracujemy ze specjalistami z zakresu prawa gospodarczego, obsługi informatycznej oraz doradztwa finansowo-kredytowego. Kancelaria P&P jest nowoczesną firmą skupiającą specjalistów z różnych dziedzin ekonomicznej obsługi podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem rachunkowości, rozliczeń podatkowych oraz zarządzania finansami podmiotów gospodarczych.

Aktywnie uczestniczymy w lokalnym otoczeniu biznesowym.

Kancelaria P&P Tax and Finance jest firmą otwartą na innowacyjne rozwiązania techniczne i organizacyjne. Spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, z powodzeniem wdrożyliśmy nowoczesną formułę współpracy z Klientem, polegającą na zastosowaniu modelu księgowości on-line.

Miarą jakości usług świadczonych przez naszych doradców jest najwyższy stopień zaangażowania we współpracę z Klientem, budowanie wzajemnego zaufania, a także profesjonalne zaspokajanie oczekiwań naszych Klientów. Zawsze dbamy o przyjacielską i korzystną atmosferę wzajemnych relacji. Firmę tworzymy z naszymi Klientami, dla zadowolenia naszych Klientów i satysfakcji ze wzajemnej współpracy.

Dla poparcia jakości świadczonych usług, pracujemy tak, aby być zgodnym z obraną misją oraz zdefiniowanym Kodeksem Wartości.

Przemysław Pietrzak

Doktor nauk ekonomicznych o specjalności rachunkowość. Dysponuje ponad piętnastoletnim doświadczeniem zawodowym w świadczeniu usług księgowych. W swojej codziennej pracy dokonuje rozliczeń podatkowych przedsiębiorstw i prowadzi różnorodne formy ewidencji w jednostkach gospodarczych.

Partner i współwłaściciel Kancelarii, która skupia się na rachunkowo-podatkowej obsłudze podmiotów, doradztwie w zakresie zarządzania finansami Klientów, a także wspomaganiu zarządzania z wykorzystaniem narzędzi controllingu. Specjalizuje się również w analizie finansowej oraz optymalizacji podatkowej przedsiębiorstw.

Jest czynnym wykładowcą akademickim przy Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Katedrze Rachunkowości. Pozwala to na kreatywne łączenie teorii i praktyki w zakresie rachunkowości.

Jest autorem kilkudziesięciu opracowań z zakresu rachunkowości, rachunkowości zarządczej, zarządzania finansami oraz wyceny przedsiębiorstw. Doświadczenie i wiedzę praktyczną wykorzystuje także prowadząc różnorodne kursy z zakresu rachunkowości, ewidencji podatkowych, zarządzania finansami oraz controllingu.

W ramach współpracy z innymi podmiotami z branży finansowo-księgowej realizuje usługi w zakresie wyceny przedsiębiorstw dla potrzeb zmian własnościowych.

W życiu prywatnym spełniony tata i szczęśliwy małżonek. Kocha podróże, dzięki którym poznaje świat, co pozwala mu akceptować różnorodność kultur i poglądów.

Beata Pietrzak

Doktor nauk ekonomicznych ze specjalizacją w dziedzinie finansów i rachunkowości. W swojej codziennie pracy, skutecznie łączy doświadczenie naukowe z praktycznym wykorzystanie narzędzi finansowych.

Od 16 lat jest partnerem i współwłaścicielem Kancelarii P&P. Posiada wieloletnie doświadczenie, poparte zadowoleniem klientów, w zakresie prowadzenia rachunkowości przedsiębiorstw o zróżnicowanych profilach działalności. Świadczy doradztwo w zakresie finansowo-ekonomicznym na terenie całego kraju.

W pracy wykorzystuje kreatywność, która pozwala efektywnie i optymalnie rozwiązywać problemy Klientów. Nieustannie dba o podnoszenie swoich kwalifikacji. Uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego oraz systemu ubezpieczeń społecznych, jak również w licznych konferencjach naukowych.

Jest czynnym wykładowcą akademickim na kierunkach ekonomicznych, w tym o profilu rachunkowo-księgowym. Jest dobrym analitykiem i wnikliwym słuchaczem, dzięki czemu zauważa szczegóły, które wpływają na dobór metody czy rozwiązania.

Prywatnie, mama dwojga dzieci, która z pasją przekazuje swoją wiedzę o świecie. 

 Zapraszamy do współpracy, Beata Pietrzak Przemysław Pietrzak